SIRKELSAG RYOBI ONE+ RCS18X1-0 UTEN BATTERI
Velg tilbehør
Fjernet fra handlekurven
product_info_after_addtocart_usp
Med en imponerend...
Se full produktbeskrivelse
Produktbeskrivelse
Med en imponerende kuttedybde på 65 mm ved 90° og 46 mm ved 45°, kan denne sirkelsagen håndtere en bredt spekter av materialer med letthet. Den er utstyrt med en 184 mm klinge med 24 tenner i tungstenkarbid, som sikrer en utmerket kuttekvalitet. Tungstenkarbid er kjent for sin hardhet og slitestyrke, noe som gjør det ideelt for presise og rene kutt.
Med et 5,0 Ah ONE+™ batteri (ikke inkludert) kan du kutte opptil 107 meter i 13 mm kryssfiner. Dette gjør sirkelsagen til et pålitelig valg både for profesjonelle håndverkere og gjør-det-selv-entusiaster som trenger en effektiv og langvarig løsning.
Teknisk informasjon
Hulldiameter (mm): 16
Klingediameter (mm): 184
Klingetype: Tungstenkarbid tenner
Maks. kuttedybde 45°|90° grader [mm]: 46 / 65
Maks. kuttedybde (mm): 65
Maks. kuttedybde 45° (mm): 46
Maks. kuttedybde 90° (mm): 65
Omdr. ubelastet (omdr./min): 5000
Skråkapasitet høyre (°): 56
Antall batterier: 0
Ladetid (min): Leveres uten lader
Lader inkludert: Nei
Spenning: 18V