Få sommerens beste opplevelse med Funsicle QuickSet Pool! Dette oppblåsbare over bakk...
Få sommerens beste opplevelse med Funsicle QuickSet Pool! Dette oppblåsbare over bakken bassenget på 3,05 meter er perfekt for raske dukkerter og sosiale øyeblikk. Takket være det smarte designet blåser du bare opp den øvre ringen – deretter reiser bassenget seg automatisk når det fylles med vann. Med plass til 4–5 personer er det ideelt for hele familien. Bassenget er laget av slitesterkt, punkteringsbestandig Toughmesh-materiale med tre lag for ekstra holdbarhet. I tillegg følger en kraftig FiltraBoost FB400 pumpe med filterpatron for krystallklart vann hver dag. Enkel å tømme med avløpsplugg – alt for en bekymringsfri sommer!
Inkluderte tilbehør
1 x Funsicle FiltraBoost FB400 bassengpumpe
1 x Filterpatron type I
1 x Bassengtrekk
1 x Reparasjonspatch
Teknisk informasjon
Materiale: Toughmesh 3-lags PVC
Farge: Serenity Blue
Bassetype: Over bakken
Diameter: 305 cm
Høyde: 76 cm
Kapasitet: 4–5 personer
Ventil: 2-i-1-ventil
Ekstra: Avløpsplugg for enkel tømming
| Produktnavn | BASSENGER FUNSICLE FUNSICLE Ø305CM BLÅ |
|---|---|
| Artikelnummer | 1550024 |
| Vekt | 13.650000 |
| EAN-nr | 4894906066088 |
| Nettovekt | 11.250 |
| Varemerke | FUNSICLE |
| Produkttype | Bassenger |
| Dimensjoner | 76 x 305 cm ( H x Ø ) |
| Hovedfarge | Blå |
| Diameter | 305 cm |
| Høyde | 76 cm |
Kundeklubben som gir deg bonus fra første krone!
Ved å legge til produkter i favoritter, kan du enkelt få en oversikt over valgte produkter.
Logg inn eller Registrer
