Den klassiske Doorman-låsen, Norges mest solgte digitale lås - nå med flere tilbehør for å lette monteringen...
Den klassiske Doorman-låsen, Norges mest solgte digitale lås - nå med flere tilbehør for å lette monteringen og gi muligheten til å dele ut nøkkelbrikker til flere brukere. Unngå problemer med bortkomne nøkler eller innslipp av håndverkere når du ikke er hjemme. Dette låsesettet åpner og låser du enkelt med kode eller nøkkelbrikke eller hvorfor ikke begge deler? En tapt nøkkelbrikke kan enkelt sperres for å gjenopprette sikkerheten. Du kan aktivere funksjonen "automatisk låsing" for å forsikre deg om at døren er låst.
Hvordan vet jeg at Yale Doorman passer til min dør?
Låsen passer til dører som i dag har en lås med skandinavisk standard. Dette gjelder de fleste dører fra 1980 og fremover. Yale Doorman Classic takler klimaet i Norge uten problemer og knappene er opplyste, noe som letter i mørket. Låsen drives av standardbatterier. Skulle batteriene ta slutt når du er utenfor hjemmet kan du fra utsiden åpne med et 9V batteri. Fra innsiden kan den åpnes i strømløs tilstand.
Yale Doorman er kompatibelt med Verisure, Sector Alarm & Aptus system, supplerende produkter fra respektive systemleverandører trengs og kostnader for disse og eventuelle abonnementer tilkommer.
Yale Doorman Classic oppfyller kravene for godkjent låsing i låsklasse 2A i henhold til SSF 3522. Låsen er godkjent av de fleste forsikringsselskapene.
Medfølgende tilbehør
Låseenhet for inn- og utsiden
Låsehus
Borbeskyttelse
Sluttstykke 1487-2
Sluttstykkeunderlag 1 mm
1 x Nøkkelbrikke
4 x AA batterier
Skruesett
Teknisk informasjon
Farge: Sølv
IP Klasse: IP55, støv- og sprutsikkert
CE-merket: Brannsikret i 30 minutter
Passer dørtykkelse: 40-88 mm
Batteri: 4xAA - ingen kabling
Språkveiledning ved installasjon: Svensk, Norsk, Dansk, Engelsk
Temperaturområde låsets innsiden: +0°C til +50°C
Temperaturområde låsets utsiden: -25°C til +70°C
Yale home app: Ja
Yale Access Module
Nå finnes Yale Access Module å kjøpe for deg som vil bruke den sammen med ConnectX Wi-Fi Bridge. Yale Access Module gjør at låsen din kan kommunisere med Yale Home-appen, og WiFi-broen ConnectX sikrer en stabil og pålitelig tilkobling til nettverket ditt. Disse trenger du for å kunne koble til din Yale Doorman Classic V2N/V2 og ta full kontroll over låsens funksjoner, direkte fra smarttelefonen din, uansett hvor du befinner deg.
Med appen Yale Home får du tilgang til en rekke smarte og praktiske funksjoner som gjør hverdagen din både enklere og sikrere. Installasjonen er rask og enkel, og snart vil du kunne låse opp og låse hjemmet ditt, overvåke låsens status i sanntid, gi midlertidig tilgang til gjester, og mye mer – alt fra mobiltelefonen din. Yale Access Module installerer du i modulsporet bak batteriluken på låsen din.
Funksjoner og egenskaper
Lås eller lås opp døren med appen Yale Home, uansett hvor i verden du befinner deg, krever ConnectX Wifi Bridge
Kan kobles til kun en Yale-enhet om gangen
Automatisk opplåsning når du nærmer deg døren
Dørstatus – appen advarer deg hvis døren står på gløtt, , krever ConnectX Wifi Bridge
Aktivitetsoversikt: hold styr på når og av hvem døren åpnes
Gjestetilgang og planlagte koder: del enkelt ut en midlertidig kode eller styr hvilke tider en bestemt kode er gyldig, perfekt for for eksempel renholderen eller håndverkeren
Forenklet administrasjon – håndter alt via mobilen
| Produktnavn | SMARTLÅS YALE DOORMAN CLASSIC HOME SILVER |
|---|---|
| Artikelnummer | 1513281 |
| Vekt | 4.640000 |
| EAN-nr | 7391166759578 |
| Nettovekt | 4.084 |
| Varemerke | YALE |
| Produkttype | Smartlås |
| Hovedfarge | Sølv |
Kundeklubben som gir deg bonus fra første krone!
Ved å legge til produkter i favoritter, kan du enkelt få en oversikt over valgte produkter.
Logg inn eller Registrer
