Rør Gah Alberts Rektangulært Stål 40x20mm 2000mm er et rektangulært rør som passer godt når du trenger et robust emne til bygging og tilpasning. Det kan brukes i alt fra enkle rammer til mer krevende konstruksjoner, der du ønsker et stabilt og formfast resultat.
Med stål som materiale og en kaldvalsede overflate får du et praktisk produkt som er godt egnet til videre bearbeiding. Gah Alberts leverer her en løsning som fungerer fint både til verkstedprosjekter og til faste konstruksjoner der styrke og nøyaktighet er viktig.
Profilrøret er et godt valg når du bygger noe som skal tåle belastning og samtidig ha en ryddig, rektangulær form. Den grå overflaten gjør emnet nøytralt i uttrykket, og dimensjonene gjør det enkelt å planlegge kapping og montering etter behov.
| Produktnavn | RØR GAH ALBERTS REKTANGULÆRT STÅL 40X20MM 2000MM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1424639 |
| Vekt | 3.516000 |
| EAN-nr | 4004338431709 |
| Nettovekt | 3.515 |
| Varemerke | GAH ALBERTS |
| Produkttype | Rør |
| Hovedfarge | Grå |
Kundeklubben som gir deg bonus fra første krone!
Ved å legge til produkter i favoritter, kan du enkelt få en oversikt over valgte produkter.
Logg inn eller Registrer