Jordfeilautomat Schneider DPCA100C32/030 10 kA 2P er en kompakt løsning for deg som ønsker effektiv beskyttelse i det elektriske anlegget. Den kombinerer jordfeilvern og overbelastningsbeskyttelse i én enhet, og passer godt når du vil spare plass i sikringsskapet uten å gå på kompromiss med sikkerheten.
Med 2 poler, 30 mA utløserstrøm og 32 A belastning er dette en praktisk komponent for faste installasjoner der pålitelig vern er viktig. Den tydelige jordfeilindikatoren med blått flagg gjør det enklere å se når en feil har oppstått.
Den lave byggehøyden på 2 moduler gjør at enheten tar begrenset plass, noe som er en fordel i skap med liten kapasitet. Samtidig gir 10 kA bryteevne god håndtering av høye feilstrømmer ved 230 V. Dette gjør løsningen godt egnet for installasjoner der du ønsker et robust vern med ryddig plassutnyttelse.
| Produktnavn | JORDFEILAUTOMAT SCHNEIDER DPCA100C32/030 10 KA 2P |
|---|---|
| Artikelnummer | 1399799 |
| Vekt | 0.250000 |
| EAN-nr | 5413656069355 |
| Nettovekt | 0.250 |
| Produkttype | Strømmålere |
Ved å legge til produkter i favoritter, kan du enkelt få en oversikt over valgte produkter.
Logg inn eller Registrer