Jackofoam Terra XPS 300 er en ekstrudert polystyren-plater (XPS) beregnet for mark- og frostisolasjon, telesikring og lettere fundamenter. Platen leveres med fals for enklere montering og tette skjøter, og med 80 mm tykkelse gir den effektiv varmeisolasjon for både bakkenære konstruksjoner og grønne tak.
Produktene fra Terra-serien er utviklet for å bevare isolasjonsevnen over lang tid — konstruksjoner i bakken kan kreve løsninger som varer i flere tiår. Denne platen er et rimeligere XPS-alternativ og egner seg spesielt godt der du trenger en stabil, fukt- og trykkbestandig isolasjon til lettere belastninger.
Falsede kanter gjør det enklere å legge platene med tette skjøter, noe som reduserer varmelekkasje og behov for ekstra tetting. Plater med fals gir samtidig et jevnere underlag ved videre oppbygging (f.eks. toppdekke eller vegetasjon på tak).
Jackofoam Terra XPS 300 er egnet til markisolasjon, telesikring, lettere fundamenter og som takisolasjon for grønne eller funksjonelle tak. XPS-materialet tåler fukt og mekanisk belastning godt, og er laget for å bevare sin isolasjonsevne over lang tid (dimensjonerende levetid for bakkenære løsninger kan være flere tiår).
| Produktnavn | ISOLASJONSPLATE JACKOFOAM TERRA 300 80X585X1185MM 3,46M² |
|---|---|
| Artikelnummer | 1634319 |
| Vekt | 12.650000 |
| EAN-nr | 7032292089060 |
| Nettovekt | 12.650 |
| Produkttype | Isolasjonsplate |
| Dimensjoner | 1185 x 585 x 80 mm ( L x B x T ) |
| Bredde | 585 mm |
| Lengde | 1185 mm |
| Tykkelse | 80 mm |
Ved å legge til produkter i favoritter, kan du enkelt få en oversikt over valgte produkter.
Logg inn eller Registrer