Gjerdeholder suki 40x75x30 mm er et praktisk feste når du vil bygge et ryddig og stabilt stakitt. Den er laget i stål og har Magnodur-overflatebehandling, som gjør den godt egnet for bruk utendørs. Det gir en løsning som tåler vær og vind, samtidig som du får et pent og funksjonelt resultat.
Dette er et godt valg når du skal montere gjerdsbrdder og ønsker en løsning som holder delene sikkert på plass. Den kompakte størrelsen gjør den enkel å plassere, og den passer godt for deg som vil bygge et robust gjerde med et rent uttrykk. Magnodur-behandlingen gjør også produktet til et godt alternativ der du ønsker høy kvalitet og lang levetid.
Holderen er laget for bruk der du trenger en fast og stabil innfesting av gjerdselementer. Den er spesielt nyttig når du vil ha en løsning som både er praktisk å montere og gir et jevnt resultat langs gjerdet. Med materialvalg og overflatebehandling får du en del som er utviklet for utendørs bruk over tid.
Medfølgende tilbehør:
| Produktnavn | GJERDEHOLDER SUKI 40X75X30 MM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1062634 |
| Vekt | 0.055000 |
| EAN-nr | 4032526694834 |
| Nettovekt | 0.055 |
| Varemerke | Suki |
| Produkttype | Beslag |
Kundeklubben som gir deg bonus fra første krone!
Ved å legge til produkter i favoritter, kan du enkelt få en oversikt over valgte produkter.
Logg inn eller Registrer